La Unica Rugby Taldea

Errugbi Nafarroan

  • Aumentar fuente
  • Fuente predeterminada
  • Disminuir fuente
Inicio > News > Actualidad > ESKOLAK EGUTEGIA-ESCUELAS CALENDARIO

ESKOLAK EGUTEGIA-ESCUELAS CALENDARIO




ERRUGBI ESKOLA

 

URRIA :

-URRIAK 21:

    .Infantilak:Gipuzkoako Liga :1. fasearen 1.jardunaldia

    .Alebinak eta benjaminak: 1.konzentrazioa : Anoetako Mini-estadioa /Landare

 AZAROA:

-Azaroak 11:

  • Infantiletako Gipuzkoako Liga: 1. fasearen 2. jardunaldia 
  • Alebinak: 2. Konzentrazioa : Altamira/Unbe

-Azaroak 18:

  • Infantiletako Gipuzkoako Liga. 1. fasearen 3. Jardunaldia

 -AZAROAK 25:

   .    Alebinak eta benjaminak: 3. Konzentrazioa: Aiete/Asti

 ABENDUA:

-Abenduak 2:

  • Infantiletako Gipuzkoako Liga: 1. fasaeren 4. jardunaldia

 -ABENDUAK 16:

   .    Infantiletako Gipuzkoako Liga: 1. Fasearen 5. Jardunaldia

  .     Alebinak eta benjaminak: 4. Konzentrazioa: Altamira/Mojategi

    GABONETAN:    

  -Klub bakoitzak antolatutako teknifikazio jardunaldiak      

URTARRILA

-Urtarrilak 13:

  • Infantiletako Gipuzkoako Liga. 2. fasearen 1. jardunaldia 
  • Alebinetako Gipuzkoako txapelketaren 1. jardunaldia
  • Benjaminetako konzemtrazioa

-Urtarrilak 27:

  • Infantiletako Gipuzkoako Liga. 2. fasearen 2. jardunaldia 
  • Alebinetako Gipuzkoako txapelketaren 2. jardunaldia

OTSAILA

-Otsailak 10 :

  • Infantiletako Gipuzkoako Liga: 2. fasearen 3. jardunaldia 
  • Alebinetako Gipuzkoako txapelketaren 3. jardunaldia
  • Benjaminetako konzentrazioa

 -Otsailak 24 :

  • Infantiletako Gipuzkoako Liga: 2. fasearen 4. jardunaldia 
  • Alebinetako Gipuzkoako txapelketaren 4. jardunaldia

MARTXOA

-Martxoak 10 :

  • Infantiletako Gipuzkoako Liga: 2. fasearen 5. jardunaldia

 Alebinetako Gipuzkoako txapelketaren 5. jardunaldia

  • Benjaminetako konzentrazioa

 

-Martxoak 24 :

  • Infantiletako  Gipuzkoako Liga: 2. fasearen 6. jardunaldia  
  • Alebinetako Gipuzkoako txapelketaren 6. jardunaldia

 APIRILAK

-Apirilak 14   :

  • Infantiletako Gipuzkoako Liga: 2. fasearen 7 jardunaldia 
  • Alebinetako Gipuzkoako txapelketaren 7. jardunaldia
  • Benjaminetako konzentrazioa

                                         

-Apirilak 28 :

  • Infantiletako Gipuzkoako Liga: 2. fasearen 8. jardunaldia
  • Alebinetako Gipuzkoako txapelketaren azken jardunaldia.

 MAIATZA

 

-Maiatzak 11:

  • Infantiletako Gipuzkoako selekzioa

 

-Maiatzak 25:

  • Kontxa hondartzako torneoa:
    • infantilak,
    • alebinak
    • benjaminak

 

-Maiatzak 26:

  • Landare torneoa Hernani CRE
    • Infantil
    • Alebin
    • Benjaminak

EKAINA

 Ekainak 1:

  • Haurugby torneoa: Ordizia RE (1998-99)

 

-Ekainak 8: